ILMARTINO PODMÍNKY & UJEDNÁNÍ

 

Dokončením objednávky zákazník potvrzuje, že zadané údaje jsou pravdivé, a souhlasí, aby byly použity k dalšímu zpracování a pro účely následné komunikace ohledně objednávky a následné marketingové komunikaci.

Dodavatel zařadí objednávku do svého výrobního programu, až po její úplné úhradě. Výroba jednotlivých produktů trvá minimálně 3-4 týdny. Všechny ceny jsou uvedeny v EUR a zahrnují DPH. Ceny poštovného se liší dle země určení a jsou brány z tabulek mezinárodních dopravců.

Dodavatel si vyhrazuje právo na změnu cen a neručí za daně a cla, které jsou v platnosti zemi zákazníka. Pokud bude produkt z důvodu nevyzvednutí zákazníkem zaslán zpět Dodavateli, tak zákazník může zažádat o opětovné zaslání produktu pouze za předpokladu dopředného zaplacení dodatečných nákladů na přepravu.

Na produkt se vztahuje 2-letá záruka na konstrukční vady. Záruka se nevztahuje na jakákoliv povrchová poškození, která vznikla z důvodu užívání.

Zákazník souhlasí s tím, že kupuje produkt, který je vyráběn ručně, a může se tak nepatrně lišit oproti produktům vyobrazeným v nabídce. Produkty IlMartino, ani jejich části není možné prát v pračce ani ručně.

Dodavatel si vyhrazuje právo na změny od prezentovaných fotografií. Zákazník je srozuměný s tím, že produkty řady „Altezza“ je nutné umisťovat zásadně do rohů místnosti a je potřeba je zadní částí ukotvit ke zdi.